Искусственные волосы на заколках


Искусственные волосы на заколках

Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.
Количество:
1395 грн.

 ТЕРМОВОЛОСИ НА ШПИЛЬКАХ !!! СУПЕР ВОЛОКНО !! ІМІТАЦІЯ НАТУРАЛЬНИХ! 45 відтінків штучних волос, в тому числі меліровані, колорованого волосся. Є прямі, кучеряві, кудрявие. МОЖНО сушити феном, крутити на плойку, вирівнювати утюжками! Італійський термоканікалон. Тільки у нас в студії волосся Magik.

Волосся на шпильках дуже зручно носити! У наборі всього 5-8 тресів різної довжини. Оскільки 3-4 тресса кріпляться на потиличну частину, а 2-4 коротких на скроневу частину,

що додає не тільки обсяг і довжину. Набір можна одягати самої, це легко і дуже просто! Можна проносити набір цілий день і шпильки НЕ сповзуть, навіть під вагою штучного волосся. Рекомендовано при одяганні набору зробити небельшой начісування свого волосся і прібризнуть лаком для більш міцного тримання, на цілий день!

Абсолютно нешкідлива для свого волосся! Ніяких клеїв, кератину і т.д. ДЕШЕВО! Не потрібно робити ніяких корекцій, адже волосся на шпильках, це не тільки практично, але і надовго, ви будете користуватися ними кілька років. ШВИДКО! У будь-який момент можна відстебнути шпильки і залишитися зі своєю довжиною і також повернути довгі. ЗРУЧНО! Можна маючи кілька комплектів: одні прямі, інші хвилясті, створювати різні зачіски без шкоди для свого волосся. І нарешті, це розкішно! Натуральні волосся на шпильках виглядають дуже красиво і природно, ви відчуєте захоплені погляди оточуючих!

Прямі та кучеряве

Як доглядати за волоссям Читати далі

 

ТЕРМОВОЛОСЫ НА ЗАКОЛКАХ!!! СУПЕР ВОЛОКНО!!  ИМИТАЦИЯ НАТУРАЛЬНЫХ ! 45 оттенков искуственных волос, в том числе мелированные, колорированные волосы. Есть прямые, вьющиеся, кудрявые.МОЖНО сушить феном, крутить на плойку, выравнивать утюжками!   Итальянский термоканикалон. Только у нас в студии волос Magik.

 Волосы на заколках очень удобно носить! В наборе всего 5-8 трессов разной длины. Т.к. 3-4 тресса крепятся на затылочную часть, а 2-4 коротких на височную часть,

что добавляет не только объем и длину. Набор можно одевать самой, это легко и очень просто! Можно проносить набор целый день и заколки НЕ сползут, даже под тяжестью искусственных волос. Рекомендовано при одевании набора сделать небельшой начес своих волос и прибрызнуть лаком для более прочного держания, на целый день!

Абсолютно БЕЗВРЕДНО для своих волос! Никаких клеев, кератина и т.д. ДЕШЕВО! Не нужно делать никаких коррекций, ведь волосы на заколках, это не только практично, но и надолго, вы будете пользоваться ими несколько лет. БЫСТРО! В любой момент можно отстегнуть заколки и остаться со своей длиной и также вернуть длинные. УДОБНО! Можно имея несколько комплектов: одни прямые, другие волнистые, создавать разные причёски без вреда для своих волос. И наконец, это РОСКОШНО! Натуральные волосы на заколках выглядят очень красиво и естественно, вы почувствуете восхищенные взгляды окружающих!


 

 

 

Copiright 2020 © "Бутик КРАСОТКА"
Все права защищены. Копирование запрещено.