О париках и шиньонах


О париках и шиньонах

Хвости, шиньйони, чубчики і коса !!!

Ви завжди мріяли володіти символом краси і індивідуальності - довгими розкішним волоссям? Однак навіть якщо Ви не володієте бажаною довжиною і об'ємом, у Вас є можливість без особливих зусиль змінити себе і перетворитися. Досить простим засобом проведення експериментів кардинально в створенні нових зачісок в лічені хвилини є шиньйони.

СТУДІЯ ВОЛОССЯ MAGIK пропонує Вам вироби з 100% натурального волосся високої якості і штучного волосся: шиньйони, накладні волосся, хвости, напівперуки, коси та інші вироби.

Шиньйони - це: - швидкий спосіб зміни Вашої зовнішності - простота у використанні і догляді - ідеальна зачіска за 5 хвилин - можливість насолоджуватися новою зачіскою протягом бажаного проміжку часу

• Шиньйон на стрічці є хвіст, який можна надіти поверх свого хвоста і закріпити стрічку. Шиньйон на стрічці - це можливість мати шикарний хвіст всього за хвилину!

Хвіст на стрічці має стрічку, яку обмотують навколо свого хвостика. Таким чином, хвіст тримається на голові так надійно, як якщо б це був ваш власний.

Хвіст можна використовувати для подовження свого волосся, а також за допомогою хвоста робити різні зачіски. Також можна використовувати як доповнення до весільної або вечірньої зачіски.

Шиньйон на стрічці прикрасить будь-яку жінку. Використання шиньйону в доповненні до власної зачісці додасть новий шик укладанні.

 • Шиньйон у вигляді шпильок є хвіст на шпильці краб. Це швидка зачіска для будь-яких випадків!

• Причіпні локони волосся на кліпсах можна використовувати якщо у вас тонке волосся для додання їм обсягу або ж подовження волосся.

• Набори накладних пасм в цей набір як правило входить від 100 до 150 гр. волосся, вони надягають самостійно на кліпсах. Легко знімаються, можна використовувати як в зачісці, так і носити розпущене волосся.

• Декоративні шпильки на кліпсі шпильки різних кольорів з натурального волосся, можна декорувати будь-яку зачіску. Створити ефект мелірування можна за допомогою шпильки зі стразами swarovski на волоссі.

• Готова накладна коса може вплітатися в власне волосся або кріпиться за допомогою гребеня. 

 Переваги використання шиньйонів

Провідні стилісти-перукарі рекомендують використовувати гладкий шиньйон для створення так званого "кінського хвоста", за допомогою якого Ви відразу перетворюєтеся в стильну і елегантну дівчину. За допомогою такої укладки Ви можете змінити свою зовнішність буквально за 10 хвилин. А головне - кардинальні зміни Вашої зовнішності будуть залежати тільки від Вашого бажання і настрою!

Сьогодні за часів широких можливостей навіть власницям короткого волосся можна зробити довгу вечірню або весільну укладку. Для цього тільки потрібно підібрати відповідний шиньйон або накладне волосся. Вони допомагають легко створювати елегантні класичні зачіски. Модним трендом цього року є чубчики, це відмінний спосіб швидко поміняти свій стиль. Вони можуть бути різної довжини і ліній. Це і прямі чубчики до лінії брів, і довгі чубчики з проділом, або косі чубчики до лінії скул, а можливо Ви оберете варіант чубка до лінії підборіддя, кокетливо, що приховує частину обличчя, роблячи ваш образ загадковим і сексуальним.

 Якщо Ви вирішили відрощувати волосся, шиньйон - це відмінний спосіб звикнути до майбутнього обсягу і довжині, а також можливість отримати бажану довжину всього за кілька хвилин.

Ми виконаємо вироби з Вашого волосся. А якщо Вам набридне виріб, Ви завжди можете переробити його в інші вироби такі, як шпильки з волосся або ми просто можемо наростити Вам це волосся.

Ми виготовляємо всі вироби з волосся під замовлення. Ви можете індивідуально підібрати собі не тільки модель, але і довжину, обсяг і колір. Волосся підбираються за структурою волосся клієнта. Термін виготовлення виробу від 3 до 10 днів в залежності від його складності

 

 

 Хвосты, шиньоны, челки и коса!!!

Вы всегда мечтали обладать символом красоты и индивидуальности – длинными роскошными волосами? Однако даже если Вы не обладаете желаемой длиной и объемом, у Вас есть возможность без особых усилий изменить себя и преобразиться. Достаточно простым средством проведения экспериментов кардинально в создании новых причесок в считанные минуты являются шиньоны.

СТУДИЯ ВОЛОС MAGIK предлагает Вам изделия из 100% натуральных волос высокого качества и искусственных волос: шиньоны, накладные волосы, хвосты, полупарики, косы и другие изделия.

Шиньоны – это: - быстрый способ изменения Вашей внешности - простота в использовании и уходе - идеальная прическа за 5 минут - возможность наслаждаться новой прической в течение желаемого промежутка времени

Виды шиньонов:

• Шиньон на ленте представляет собой хвост, который можно надеть поверх своего хвоста и закрепить ленту. Шиньон на ленте – это возможность иметь шикарный хвост всего за минуту!

Хвост на ленте имеет ленточку, которую обматывают вокруг своего хвостика. Таким образом, хвост держится на голове так надежно, как если бы это был ваш собственный.

Хвост можно использовать для удлинения своих волос, а также с помощью хвоста делать разные прически. Также можно использовать как дополнение к свадебной или вечерней прическе.

Шиньон на ленте украсит любую женщину. Использование шиньона в дополнении к собственной прическе придаст новый шик укладке.

• Шиньон в виде заколок представляет собой хвост на заколке краб. Это быстрая прическа для любых случаев!

• Прицепные локоны волос на клипсах можно использовать если у вас тонкие волосы для придания им объема или же удлинения волос.

• Наборы накладных прядей в этот набор как правило входит от 100 до 150 гр. волос, они надеваются самостоятельно на клипсах. Легко снимаются, можно использовать как в прическе, так и носить распущенные волосы.

• Декоративные заколки на клипсе заколки разных цветов из натуральных волос, можно декорировать любую прическу. Создать эффект мелирования можно с помощью заколки со стразами swarovski на волосах.

• Готовая накладная коса Коса может вплетаться в собственные волосы или крепится с помощью гребня.

Преимущества использования шиньонов

Ведущие стилисты-парикмахеры рекомендуют использовать гладкий шиньон для создания так называемого "конского хвоста", с помощью которого Вы сразу превращаетесь в стильную и элегантную девушку. С помощью такой укладки Вы можете изменить свою внешность буквально за 10 минут. А главное – кардинальное изменения Вашей внешности будут зависеть только от Вашего желания и настроения!

Сегодня во времена широких возможностей даже обладательницам коротких волос можно сделать длинную вечернюю или свадебную укладку. Для этого только необходимо подобрать подходящий шиньон или накладные волосы . Они помогают легко создавать элегантные классические прически. Модным трендом в этом году являются челки , это отличный способ быстро поменять свой стиль. Они могут быть различной длины и линий. Это и прямые челки до линии бровей, и длинные челки с пробором, или косые челки до линии скул, а возможно Вы выберите вариант челки до линии подбородка, кокетливо, скрывающий часть лица, делая ваш образ загадочным и сексуальным.

Если Вы решили отращивать волосы, шиньон – это отличный способ привыкнуть к будущему объему и длине, а также возможность получить желаемую длину всего за несколько минут.

Мы выполним изделия из Ваших волос. А если Вам надоест изделие, Вы всегда можете переделать его в другие изделия такие, как заколки из волос или мы просто можем нарастить Вам эти волосы.

Мы изготавливаем все изделия из волос под заказ. Вы можете индивидуально подобрать себе не только модель, но и длину, объем и цвет. Волосы подбираются по структуре волос клиента. Срок изготовления изделия от 3 до 10 дней в зависимости от его сложности

Copiright 2020 © "Бутик КРАСОТКА"
Все права защищены. Копирование запрещено.